identyfikator dla psa

Ptysia 6366

Kotka

1 rok 11 miesięcy

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-12-31 00:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ptysia to jeszcze półroczny kociak, podrostek. Wyjątkowa przytulasia, gotowa nie schodzić z kolan opiekuna. Zdjęcia ją powiększają i postarzają. Ptysia razem ze swoim rodzeństwem urodziła się w domu, w dobrych warunkach, pod troskliwą opieką kociej mamy i kochających ludzi, którzy przygarnęli kotkę w ciąży.
Ptysia wychowana od urodzenia w domu jest bardzo łagodnym, ufnym i radosnym stworzeniem. Kocha ludzi, koty i pieska, który też mieszka w domu tymczasowym. Ptysia ufnie biegnie do obcych osób, bardzo lubi pieszczoty na kolankach opiekuna. Jest otwarta, niestrachliwa. Mogłaby znaleźć dom z dziećmi. Jak każdy młody kotek uwielbia się bawić, jest wesoła, żywa, ciekawa wszystkiego.
Byłaby wspaniałą towarzyszką drugiego łagodnego kota lub psa. Może też znaleźć dom w dwupaczku z siostrą lub bratem lub dom, w którym nie będzie się samotnie nudzić, pozostawiana na cały dzień. Domu szuka też kocia mama, roczna piękna i słodka brunetka.
Ptysia przeszła już pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Nie ma wirusów FeLV/FIV. Nigdy nie chorowała. Wzorowo korzysta z kuwety.
Koteczka szuka domu w bloku z zabezpieczonym balkonem/oknem. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Przebywa w małym mieście, ale zapewniam dowiezienie do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS, tel. 696 267 125.
Kontakt

696267125

identyfikator vetid
//