identyfikator dla psa

Igor 6369

Kocur

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2019-12-31 01:02

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Igor to młody, ok. 2-3-letni przystojniak, dorodny kocurek o intensywnie rudym futerku. Zgarnięty na kastrację bez problemu odnalazł się w domowych warunkach i nie zamierzał wracać na wolność. Przebywa w domu tymczasowym w towarzystwie kotów i psów, ale najchętniej miałby domek i opiekuna na wyłączność. Igor nie jest kocią ciamajdą, jest odważnym, kontaktowym kotem witającym gości i wzbudzającym ich zachwyty. Powinien łatwo zaaklimatyzować się w nowym domu.
Jest miły, przyjazny w stosunku do ludzi, lubi głaskanie, nie ucieka wzięty na ręce lub na kolana. Jest kontaktowy, lubi pogadać do opiekuna, szczególnie przypominając, że jest głodny. Nie jest typem bezwolnego pluszaka - zabawki dla dziecka. Szuka domu bez najmłodszych dzieci. Jest żywym, ciekawym wszystkiego kocurkiem.
Najlepiej odnajdzie się jako jedynak, bo może być dominujący w stosunku do innych kotów. Nie boi się, ale też nie szuka towarzystwa psów.
Igor jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma zrobione testy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety. Bardzo chętnie używa drapaka.
Szuka domu w bloku bez wypuszczania, doradzimy w kwestii zabezpieczenia balkonu/okna. Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Igor przebywa w małej miejscowości, ale zapewnimy dowiezienie do Krakowa lub Warszawy. Kontakt w sprawie adopcji: 698 427 893.

Kontakt

698427893

identyfikator vetid
//