identyfikator dla psa

Irysek 6383

Kocur

1 rok 7 miesięcy

europejski

Warszawa

Dodano: 2020-01-02 19:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Irysek to piękny, ciemny tygrysek z grubymi pręgami i słodkimi brązowymi pućkami na pysiu. Ma dopiero 7 miesięcy, w niedługim czasie przewidziana kastracja. Irysek jest jedynym chłopakiem w rodzinie, ma 3 siostrzyczki, również pręgowane panienki.
Mamusia kociaków to młoda, roczna, filigranowa przepiękna brunetka o anielskim charakterze. Znalazła pomoc, gdy była w ciąży, więc kocięta urodziły się w domu i wychowały pod troskliwą opieką kociej mamy i ludzi. Dzięki temu kotki są absolutnie pozbawione dzikości czy agresji. Irysek i siostrzyczki to domowe, łagodne i ufne kociaki. Są przesłodkie, bardzo przytulaśne, lgnące do ludzi. Są ufne i śmiałe, nie boją się nawet obcych osób. Są radosne, skore do zabawy, ciekawe wszystkiego i przyjazne do ludzi i zwierząt. Mają też kontakt z pieskiem w obecnym domu.
Irysek marzy o domu, w którym jest już łagodny kot lub pies. Chętnie też znajdzie wspólny domek z jedną z siostrzyczek. Możliwy też domek, w którym kotek nie będzie siedział zbyt długo sam. Na pewno chętnie bawiłby się z dziećmi.
Kocurek jest odrobaczony i zaszczepiony, przed adopcją możliwa kastracja. Kocia rodzinka była zbadana też pod kątem wirusów FeLV/FIV. Koty korzystają z kuwety i drapaczka.
Szukamy domów w bloku z zabezpieczonym siatką balkonem/oknem. Doradzę w kwestii zabezpieczeń. Wykluczone domy z ogródkiem i wypuszczanie kotów.
Koty są w małym mieście, ale dostarczymy do Warszawy, Łodzi lub Radomia.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS, tel. 696 267 125.

Kontakt

696267125

identyfikator vetid
//