identyfikator dla psa

Piaskowa-panienka 6395

Kotka

1 rok 3 miesiące

europejski

Warszawa

Dodano: 2020-01-09 12:04

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Piaskowa panienka zwana przez opiekunów Karotką urodziła się pod koniec maja 2019. Ma trójkę rodzeństwa i mamę, która jest młodziutką filigranową brunetką. Karotka jest najmniejsza z rodzeństwa, odziedziczyła po mamie filigranową budowę. Wyróżnia się też beżowym, piaskowym odcieniem futerka, które jest mięciutkie jak aksamit.
Koteczka urodziła się w domu, który przygarnął jej mamę. Wychowana od urodzenia w domu pod dobrą opieką jest idealnie zsocjalizowana, ufna, łagodna, niestrachliwa. Lgnie do człowieka, lubi być na rączkach i kolanach. Jest uległa, ufna, nie boi się obcych osób. Jest wesoła jak każdy młody kotek, lubi wszystkie kocie zabawki, cieszy się z każdej nowej rzeczy. Na pewno odnalazłaby się w domu z dziećmi.
Może być miłą towarzyszką innego przyjaznego kota lub psa. Kocia rodzinka ma towarzystwo psa w domu tymczasowym. Możliwa jest adopcja z siostrą, bratem lub mamą.
Piaskowa dziewczynka przeszła pełną obsługę weterynaryjną, jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona. Nie jest nosicielką wirusów FeLV/FIV. Wzorowo korzysta z kuwety. Używa drapaczka.
Koteczka szuka domu w bloku z zabezpieczonym siatką balkonem/oknem.
Nie biorę pod uwagę domów z ogrodem.
Kotki przebywają w małym mieście, ale zapewniam dowóz do Warszawy, Łodzi, Radomia.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS, tel. 696 267 125.

Kontakt

696267125

identyfikator vetid
//