identyfikator dla psa

Jagódka/Jaga 6426

Kotka

1 rok 7 miesięcy

europejski

Olsztyn

Dodano: 2020-01-26 19:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Jagódka aka Jaga szuka stałego domku! Ta sympatyczna, ciekawska dziewczyna ma około 7-8miesięcy. Ze schroniska w Olsztynie trafiła do DT, ale najwyższy czas na domek stały bo z wiekiem będzie tylko trudniej :( Wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, z ujemnymi testami na FIV i FeLV - gotowa do wzięcia! W schronisku była zdystansowana, nie chciała spoufalać się z człowiekiem, który pewnie i tak zaraz odejdzie...
W domu okazała się być kotką idealną, żadnych problemów z aklimatyzacją w nowym miejscu a nawet z inną kotką i psem! Po kilku dniach wesoło brykali razem po mieszkaniu. W zabawie zarówno z innymi zwierzętami jak i człowiekiem nie wykazuje żadnej agresji, nawet nie używa pazurków żeby łapać ręce więc wydaje mi się też być bardzo fajnym kotkiem do domu z dziećmi. Potrafi też bawić się sama i nie jest nachalna jeśli chodzi o kontakt czy jedzenie. Nie okazała się być jeszcze kotem kolanowym, uwielbia jednak kontakt z człowiekiem, głaskanie i drapanie pod bródką za co odpłaca się muzykalnym mruczeniem :)
Świetnie utrzymuje też czystość i przesypia całe noce. Szybko uczy się na które meble nie wolno wskakiwać ale lubi urządzać wyścigi po mieszkaniu.
Nowy domek nie jest w żadnym wypadku ograniczony do Olsztyna, bo tymczasowa opiekunka jest z pomorskiego a w razie potrzeby chętnie poszuka też sposobu żeby Jaga dostała się nawet na drugi koniec kraju :)
W razie jakichkolwiek pytań i chęci adopcji proszę o kontakt pod numer: 698-862-707

Kontakt

698862707

identyfikator vetid
//