identyfikator dla psa

Nikita 6491

Kocur

15 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2020-03-08 01:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nikita patrzy w przyszłość, nie ogląda się wstecz

Co taki piękny rudy kot robi w Schronisku dla zwierząt? Spójrz tylko, jaki jest uroczy! Patrząc na niego aż trudno uwierzyć, że to już senior, w wieku ok. 15 lat (jest jednym z najstarszych kotów w schronisku)!

Mimo, że zdrowie już nie to co dawniej i z każdym dniem trochę ciężej sprostać schroniskowemu życiu, kocur NIKITA nie traci pogody ducha.

Do schroniska trafił latem 2018 r. wraz z kilkoma innymi kotami, z którymi dzielił dom, m. in. z uroczą, ponad 8-letnią kotką Afro i przerażonym, nieśmiałym 5-letnim kocurem Filipkiem.

Choć z początku wycofany i wystraszony, Nikita powoli dochodzi do siebie. Ponieważ nie odnalazł się w grupie kilkunastu kotów, mieszka obecnie sam, ale na znacznie mniejszej przestrzeni. I choć czuje się w miarę dobrze, jest mu tam jednak smutno i trochę nudno.

Z początku może tego nie widać, ale Nikita bardzo kocha ludzi. Gdy już kogoś pozna, całym ciałem pokazuje jak bardzo marzy o kontakcie z człowiekiem (jak na zdjęciach :) ) .

Nikita, przyzwyczajony do życia w domu, bardzo chciałby, aby w ostatnim okresie jego życia ktoś zdążył mu jeszcze poświęcić trochę uwagi i troski. Odwdzięczy się za to bezbrzeżną miłością, taką na zawsze, do końca swoich dni.

Adopcja kociego seniora to absolutnie wyjątkowe wyzwanie, nieporównywalne z przygarnięciem małego czy dorosłego kota. Wymaga odwagi i odpowiedzialności, przedłożenia cudzego szczęścia nad własne, a w zamian daje często śmiech przez łzy.

Jeżeli jednak myślisz, że to Ty jesteś w stanie sprostać temu wyzwaniu, nie wahaj się! Uratuj kota Nikitę, bo żaden 15-letni domowy zwierzak nie zasługuje na zakończenie swojego życia w przytułku!

NIKITA jest wysterylizowany i zaczipowany. Jego nr rejestru w schronisku to: 103/2019, a nr chipa elektronicznego: 616 093 200 517 823.Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

Kontakt

tel.: 782-640-033 lub: Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15

identyfikator vetid
//