identyfikator dla psa

Afro 6492

Kotka

8 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2020-03-08 01:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Afro - puszysta przytulanka

Najtragiczniejsze historie bezdomnych kotów to takie, w których domowe, zadbane zwierzęta po latach spędzonych ze swoim człowiekiem trafiają do schroniska.

Na taki los z pewnością nie zasłużyła AFRO, urocza, pogodna koteczka o mięciutkiej, puszystej sierści i sercu pełnym ciepła.

Afro trafiła do schroniska w Olsztynie w połowie 2018 r., razem z innymi kotami, z którymi dzieliła dom, m. in. z ponad 15-letnim seniorem Nikitą i 5-letnim, przerażonym Filipkiem. Mimo tragicznej sytuacji w jakiej się znalazła, Afro nie dała za wygraną i wciąż ma nadzieję, że ktoś zauważy w końcu jak wiele ma zalet...

Na przykład jak bardzo kocha ludzi. Kiedy widzi człowieka Afro śmieje się całą sobą, od czubka noska do końcówki ogona. Uwielbia się przytulać – jest idealna dla osób które kochają łagodne a jednocześnie kontaktowe i miziaste koty.

Nie jest ani młoda, ani bardzo stara - ma ok 9 lat (przybliżona data ur.: 2011 r.). Z tego powodu szaleństwa młodości ma już za sobą, jest za to bogata w życiowe doświadczenie, dobrze wychowana i pełna ogłady. Jest kotem domowym przyzwyczajonym do życia wśród ludzi. Świetnie dogaduje się z innymi kotami. Zachowuje czystość kuwetową.

Jej lista zalet jest imponująca! Wady? Brak.
Jak widać rachunek jest prosty: jeżeli szukasz kota idealnego, daj szansę właśnie jej!

AFRO jest wysterylizowana i zaczipowana. Jej nr rejestru w schronisku to: 49/2020 a nr chipa elektronicznego: 616 093 200 517 839.Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

Kontakt

tel.: 782-640-033 lub: Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15

identyfikator vetid
//