identyfikator dla psa

Gabryś 6538

Kocur

2 lata

europejski

Olsztyn

Dodano: 2020-02-28 18:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gabryś może i należy już do kociej młodzieży ale w głębi to jeszcze dzieciak. Musi nadrobić dzieciństwo bo do schroniska trafił w dość młodym wieku jako leśna znajdka, a teraz ma około 9-10 miesięcy. Lubi biegać za zabawkami, szczególnie upodobał sobie pluszaki. Sznurki i wędki też są super ale jakoś tak szybko męczą - jak na przedstawiciela swojego gatunku bywa dość nieporadny, a wskakiwanie na meble nie jest jego mocną stroną więc nie powinno być z tym problemu :P Najlepszą rozrywką jest jednak chyba rozmowa z człowiekiem, potrafi prowadzić ożywione dyskusje które ostatecznie prowadzą do pieszczot. Należy do kotów, którym obojętnie gdzie, ważne żeby głaskać! Jeśli trzeba sam weźmie sobie rękę człowieka, ale to rzadkość bo tym wielkim zielonym oczom nie sposób odmówić!
Mimo tego że czasem ma lenia to jest bardzo ciekawski i lubi wędrować po mieszkaniu i sprawdzać kąty. Jest bardzo towarzyski też w stosunku do innych zwierząt - aktualnie mieszka z małym psem i kotką.
Kocurek nie jest wybredny co do jedzenia, nie odmawia ani suchego ani mokrego pokarmu, chociaż czasem lubi chwilkę poczekać licząc na jakiś przysmak. Z kuweta też nie ma żadnego problemu. Bardzo grzecznie daje sobie też obcinać pazurki.
Gabryś przygotowanie do nowego domu ma już za sobą - odrobaczenia, szczepienia i przede wszystkim kastrację, więc jeśli jesteś zainteresowany/a tym małym przytulasem nic nie stoi na przeszkodzie!

Zapraszam do kontaktu z domem tymczasowym, jeśli jesteś z Olsztyna możemy umówić się, żebyście mogli się lepiej poznać. A jeśli Gabryś wpadł w oko już z ogłoszenia, a do Olsztyna masz trochę daleko to też możemy spróbować coś zdziałać ;)

Numer kontaktowy: 698862707 , w razie gdybym nie mogła odebrać proszę o sms :)

Kontakt

698862707

identyfikator vetid
//