identyfikator dla psa

Mały-Miś 6636

Kocur

3 lata

europejski

Warszawa

Dodano: 2020-04-15 10:19

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mały Miś - takie imię przylgnęło do kocurka, gdy był małą, puchatą kulką i wyglądał jak pluszowy miś. Choć dziś jest już dużą mięciutką kulką, to wciąż misiowaty i idealny do przytulania. Ma ok. 3 lat. Został uratowany ze stada kotów przy nadmorskim sanatorium. Bez pomocy człowieka i lekarzy weterynarii nie przeżyłby w tamtym miejscu.
Miś przebywa w domu tymczasowym, gdzie w pełni się otworzył i zaufał opiekunce. Jest słodkim synkiem mamusi lgnącym do opiekunki. Uwielbia głaskanie, przytulanie, buziaczki, nawet jedzenie bardziej mu smakuje w bliskości człowieka.
Lubi też starsze koty, które traktuje jak dziecko rodziców, podstawia łepek do mycia, podąża za starszym kolegą jak za przewodnikiem. W głębi serduszka Miś pozostał małym kotkiem, który potrzebuje bliskości i czułości.
W nowym domu Miś może być jedynakiem u kochających opiekunów lub mieć towarzystwo starszego, spokojnego kota. Może być na początku nieśmiały, ale zaufa opiekunom i pokocha ich jak obecną opiekunkę.
Opiekunka ma swoje koty i psa, pomaga też innym bezdomnym kotom, a Miś zasługuje na własny kącik i troskliwego człowieka.
Najlepiej poczuje się w spokojnym domu bez małych dzieci.
Miś przeszedł w domu tymczasowym dokładne badania i pełną obsługę. Dziś jest już zdrowym kotkiem, ma ujemne testy FIV/FELV. Z powodu plazmocytarnego zapalenia jamy ustnej ma usunięte ząbki, co skutecznie pomogło zlikwidować problem. Brak ząbków w niczym mu nie przeszkadza, lubi dobre jedzonko i wcina jeszcze szybciej niż koledzy, którzy muszą gryźć:)
Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Korzysta z kuwety. Używa drapaka.
Mieszkanie w bloku powinno mieć osiatkowany balkon/okno. Doradzę w kwestii zabezpieczeń. Nie biorę pod uwagę domów z ogródkiem.
Kocurek przebywa w Warszawie na Ochocie.
Proszę o kontakt telefoniczny, 600 822 488.


Kontakt

600822488

identyfikator vetid
//