identyfikator dla psa

Rysiek 6856

Kocur

12 lat

europejski

Warszawa

Dodano: 2020-08-23 20:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rysio ma już blisko 12 lat. W swoim życiu wielokrotnie zmieniał miejsca zamieszkania i bardzo szybko się adaptuje. Niestety tym razem musi przeprowadzić się bez wieloletniego właściciela...

Rysiek jest spokojny, ułożony i bardzo lubi chodzić swoimi ścieżkami. Jednak każdego dnia dopomina się pieszczot i walczy o miejsce na kolanach lub na kanapie przy oglądaniu filmu. Lubi bliskość z człowiekiem, ale na swoich zasadach. Pomimo swojej dojrzałości od czasu do czasu lubi pobiegać za rzuconym, szeleszczącym papierkiem :)

Rysio jest wrażliwym kotem, podatnym na stresy i łatwo płochliwym. Nie akceptuje mocnych pieszczot, natomiast delikatne głaskanie po główce, za uszkiem, po szyjce, to jest to co lubi najbardziej. W kontaktach z innymi kotami jest raczej odważny, ale zachowawczy do momentu, kiedy poczuje zagrożenie. Podobnie z dziećmi - te niestety bywają odważniejsze, niż inne koty, a Rysiek w stresie się broni...

Jak widać na zdjęciach, Rysiek jest przepięknym rudo-białym kotem. Ma puchatą i delikatną sierść, w którą miło się wtulić (o ile pozwoli ;) ).

Szukamy ciepłego, spokojnego domu, gdzie Rysio znajdzie dla siebie ciepły kącik. Najlepiej bez małych dzieci, bo nie wie jak sobie z nimi radzić i się ich boi.

Jest wykastrowany, zdrowy, odrobaczany, szczepiony, nigdy nie wychodził na zewnątrz. Przede wszystkim jest wspaniałym towarzyszem.

Kontakt

504788769

identyfikator vetid
//