identyfikator dla psa

Nemo 6871

Kocur

4 lata

europejski

Szczecin

Dodano: 2020-08-24 11:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kiedyś miał dom, kiedyś... Potem, nie wiadomo dlaczego, ktoś się go pozbył. Widocznie nie był już potrzebny, jak stara rzecz.
I tak sobie żył na wolności, aż pewnego dnia jego zachowanie wzbudziło nasz niepokój. Nemo zaczął lizać ziemię. Badania krwi wykazały, że ma bardzo silną anemię.
JEŚLI BĘDZIE POTRZEBA LECZENIE POKRYWAMY NA WŁASNY KOSZT
Szybkie działanie, odpowiednie leki pobudzające szpik kostny do produkcji krwinek i niepewność, czy mamy jeszcze czas, żeby zadziałały. Udało się! Niestety, znów cios... Testy na Fiv i Felv dały wynik dodatni (stąd ta anemia).
Powtórne badanie krwi wykazało, że Nemo bardzo dobrze zareagował na podane leki. Na dzień dzisiejszy jest wesołym kotem, pełnym wigoru i nikt nie powiedziałby, że jego stan był krytyczny :) Wygraliśmy bitwę o jego życie. Niestety wiemy, że wojny nie wygramy.

Nemo nie może wrócić na wolność.
Jest niesamowitym miziuchem, grzeczny, uwielbia spać z nami w łóżku i czuć dotyk człowieka :) Nemo potrzebuje domu niewychodzącego, gdzie ze względu na swoją chorobę będzie sam lub z kotem podwójnie dodatnim, jak on. Ewentualnie HIV dodatni, a na białaczkę zaszczepiony. Ze swojej strony oferujemy dożywotne leczenie kota, gdy tylko będzie taka potrzeba. W nowym domu trzeba mu zapewnić tylko pełną miseczkę i dużo miłości, na którą bardzo zasługuje. My go kochamy, ale sypialnia do końca życia to nie jest rozwiązanie dla młodego kota.

Kontakt

602 70 99 88

identyfikator vetid
//