identyfikator dla psa

Tolek 7076

Kocur

2 lata

europejski

Olsztyn

Dodano: 2020-11-26 09:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Tolek – śmieszny łaciatek, jeden z trójki braci szuka dobrego domu


Imię: Tolek
Wiek: ok. 2 lata (przybliżona data ur. : początek 2018 r.)
Płeć: On
W schronisku od: 24.04.2020 r.
Powód pobytu w schronisku: kot z interwencji – właścicielka trafiła do domu opieki

Wobec człowieka: ostrożny wobec obcych, miauczący i kontaktowy wobec znajomych osób
Wobec innych kotów: kontaktowy, towarzyski
Stosunek do psów: nieznany
Stosunek do małych dzieci: nieznany
Cechy charakterystyczne: kot domowy, stracił opiekunkę
Preferencje adopcyjne: mieszkanie lub dom niewychodzący. Opiekun, który zapewni mu stabilizację.

Kastracja, mikrochip, testy FIV/FeLV ujemne
Nr chip: 616093901040132

Tolek to młody, przerażony, łaciaty kot, któremu w jednej chwili zawalił się świat. Od początku życia domowy, wypieszczony i zadbany, z dnia na dzień musiał zamieszkać w schronisku.

Jego Pani trafiła do domu opieki – Tolek już więcej jej nie zobaczy. Jego przyszywani koci bracia, Bolek i Lolek szybko znaleźli nowy dom. Ich także Tolek utracił na zawsze. Stracił też dom – swoje miejsce na ziemi, a z nim wszystko co znał i kiedykolwiek uważał za swoje.

Zamiast tego ma teraz wspólny koci pokój (który dzieli ze starszymi od siebie i większymi kotami), wspólne posłania, wspólne miski i całe mnóstwo obcych zapachów.

I chociaż Tolek lubi swoich towarzyszy niedoli (w końcu wychował się z innymi kotami), to tak naprawdę marzy o własnym domu.

Młody, domowy kotek o nietuzinkowym umaszczeniu, poleca się do adopcji! Jeżeli szukasz towarzysza na wiele wspólnych lat, do domu lub do mieszkania, kot Tolek będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Będzie też fantastycznym towarzyszem zabaw dla Twego kota rezydenta. Zabawi kocie dziecko, pocieszy kota seniora, a dorosłemu kotu po prostu dotrzyma towarzystwa.
Bo tak naprawdę Tolek w schronisku bardzo tęskni za towarzystwem i rodziną. Ale taką własną, swoją.

Źródło danych:
https://drive.google.com/file/d/1EWcNxFgcnSOG0Cb4yAw5UJmQkBdBouOH/view?uspdrivesdkAdopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

Kontakt

Więcej informacji pod nr tel.: 782-640-033 lub w: Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00

identyfikator vetid
//