identyfikator dla psa

Kropka 7105

Kotka

7 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2021-06-14 17:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sprawiedliwości nie ma na świecie – myśli czarna kotka Kropka, gdy zastanawia się nad swoim losem. Siedzi w schronisku już piąty rok. Wciąż niewidzialna, wciąż niechciana i nadal niezmiennie przerażona.
Kropeczka nie czeka na ratunek, bo nie spodziewa się od ludzi niczego dobrego. W sumie już się poddała. Nie liczy na to, że w ciągu swojego życia opuści jeszcze mury schroniska. Nie wiem, czy jeszcze pamięta, co oznacza wolność.
Mimo swej płochliwości, Kropka jest bardzo łagodna. Jeśli wystraszy się człowieka zawsze się wycofuje, nigdy nie atakuje. Udowodniła to już wiele, wiele razy. Bo sytuacji, w których pokazywała, jak bardzo boi się ludzi, było po prostu bez liku. : (

Mimo tego kropka pokazała także swoją druga twarz - po wielu próbach, Kropka pozwoliła mi do siebie podejść. Okazało się, że ona potrafi jednak zaufać - potrzebuje tylko dużo czasu.
Gdyby tak nie było, to nie powstałyby zdjęcia, które widzisz w tym ogłoszeniu.

Kropka to zwierzę skrzywdzone przez życie z pięcioletnią schroniskowa traumą. Szuka dobrego domu i wrażliwego, bardzo wyrozumiałego opiekuna, który zrozumie jej potrzeby i pomoże odnaleźć jej swoje miejsce w świecie.


Adopcja wiąże się z uiszczeniem jednorazowej opłaty adopcyjnej. Autor ogłoszenia nie pobiera żadnych opłat od zainteresowanych adopcją. Opłata jest pobierana przy podpisaniu umowy adopcyjnej przez Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie.

Kontakt

Więcej informacji pod nr tel.: 782-640-033 lub w: Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00

identyfikator vetid
//