identyfikator dla psa

Anastazja 7245

Kotka

6 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2021-07-30 19:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Chciałaby być czyimś skarbem. Poznać kanapę, dywan, fotele. A z czasem może ręce, kolana i ciepłe dłonie swojego człowieka. Ale to tylko mrzonki. Od 5 lat żyje w schronisku. Cichutko, w zapomnieniu, bez szans na dom.

Wg schroniska Anastazja jest nosicielką wirusa kociej białaczki (FeLV). Ten wirus nie jest zakaźny dla ludzi, ani dla psów, ale niestety przenosi się na inne koty.

Być może to dlatego Anastazja od tylu lat żyje na kwarantannie, gdzie poza zdrowymi kotami, nie ma też dostępu do osób odwiedzających ani wolontariuszy.

Trudno opisać charakter kotki, której nie dane mi było poznać. W tym jednym zdjęciu które znajduje się na stronie schroniska, ja widzę tylko smutek i strach.

Ona nie miała jak nauczyć się życia z człowiekiem. Jej cały świat to schroniskowy pokój i metalowa siatka, która odgradza jej wybieg od życia, ludzi i od nadziei na dom.

I jak tu zostać kocią księżniczką???

Anastazja nie miała nigdy równych szans na znalezienie domu. Szukam dla niej spokojnego i wyrozumiałego adopcyjnego bohatera. Zapraszam do kontaktu. Dane poniżej.

Kontakt

Więcej informacji pod nr tel.: 782-640-033 Kotka przebywa w: Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00

identyfikator vetid
//