identyfikator dla psa

Groszek 7274

Kotka

6 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2021-07-30 19:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

OLSZTYN: Kontaktowy, zielonooki Groszek poleca się do adopcji

Imię: Groszek
Wiek: ok. 6 lat (szacowana data ur. 2015 r.)
Płeć: On
W schronisku od: 06.10.2015 r.
Powód pobytu w schronisku: dostarczony do schroniska

Wobec człowieka: łagodny, kontaktowy, towarzyski
Wobec innych kotów: łagodny
Stosunek do psów: nieznany
Stosunek do małych dzieci: nieznany
Cechy charakterystyczne: wg schroniska kot ma FIP+ (??)
Preferencje adopcyjne: spokojna rodzina najlepiej bez innych kotów. Groszek doceni towarzystwo troszkę starszych dzieci i/lub spokojnego, pieska starszego lub pieska o niewielkich rozmiarach.

Kastracja, mikrochip

Nr chip: 900049000040640
Nr rejestru: 2/2021


Komu, komu, bo ja chcę do domu! Tak do adopcji poleca się Groszek, wesoły kocur, który od lat zamknięty w schronisku, nie ma z kim dzielić się swoją radością.

Według schroniska Groszek jest FIP+, czyli jest nosicielem wirusa zakaźnego zapalenia otrzewnej (FIP), jednego z wielu kocich wirusów, które szerzą się w polskich schroniskach. Choć FIP nie jest zakaźny ani dla ludzi, ani dla psów, choć koty z tym wirusem, do końca życia mogą nie rozwinąć objawów choroby, Groszek od 5 lat żyje w izolacji.

To całe jego życie!

Groszek to bardzo pozytywny kot. Szuka kontaktu i bardzo lubi ludzi - to wiemy z relacji pracowników – opiekunów zwierząt.

Zamknięty od kociaka, zmarnował tyle czasu. Tak dawno mógłby mieć już swoją rodzinę!

Dla Groszka, przymusowa izolacja jest prawdziwą tragedią, bo to wesoły, pozytywny kocur, który pomimo wieku, w głębi duszy wciąż jest dzieckiem.

Ze względu na nosicielstwo wirusa, Groszek poszukuje domu, w którym zamieszka jako koci jedynak, ewentualnie w dwupaku z kocurem Mikim, który także jest nosicielem wirusa FIP (Miki jest również ogłaszany przeze mnie – poszukaj w moich ogłoszeniach).

Obydwu gorąco polecam do adopcji – daj im szansę, zanim będzie za późno!

Kontakt

Więcej informacji pod nr tel.: 782-640-033 Oraz na stronie Facebook: Olsztyńskie Koty do Adopcji Kot przebywa w: Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00

identyfikator vetid
//