identyfikator dla psa

gabrysia 7323

Kotka

5 lat

europejski

Olsztyn

Dodano: 2021-06-15 16:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nie patrz na mnie wstydzę się! – woła w przelocie Gabrysia, a jej śnieżnobiałe futerko miga mi przed oczami i szybko znika za sufitową belką. Niestety takie momenty nadal często zdarzają się Gabrysi w kontakcie z człowiekiem. I jak tu wytłumaczyć kotce, ze z takim nastawieniem prawdopodobnie nigdy nie znajdzie domu? : (

Gabrysia jest delikatna i ulotna jak płatek śniegu. Łatwo się płoszy, a wzrok człowieka peszy ją i onieśmiela. Adoptujących woli obserwować z bezpiecznej odległości (lub wysokości). Sama podchodzi bardzo rzadko i tylko na moment… po czym znów śmiga w górę.

Za to wspaniale odnajduje się w kociej grupie. Jest bardzo towarzyska wobec innych kotów i tworzy z nimi trwałe przyjaźnie (z kocurami i kotkami). Jest dobrze akceptowana przez nawet bardziej dominujące zwierzaki.

Mimo poczciwej, misiowatej mordki, czarnej grzywki i czarnego ogona z białą końcówką, mimo czystego, różowego noska, Gabrysia na dom czeka w schronisku już czwarty rok.

Skazana na bezdomność tylko i wyłącznie za nieśmiałość.

Gabrysia jest czysta, grzeczna, nie ma problemów behawioralnych. Nie wiemy czy kiedykolwiek mieszkała w domu.

Szukamy wyrozumiałych opiekunów, którzy dorównają Gabrysi łagodnością i zechcą powolutku oswoić ją do końca. Gabrysia idealnie nadaje się na dokocenie lub do adopcji w dwupaku, a także dla osób zapracowanych, którzy nie wymagają od kota intensywnych i wylewnych kontaktów (przynajmniej na początku).

Polecam do adopcji nieśmiałą panienkę Gabrysię!

Kontakt

Kontakt i więcej informacji w sprawie zwierzaka pod nr tel.: 782-640-033 Oraz na mojej stornie facebook: Olsztyńskie Koty do Adopcji Kotka przebywa w: Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie ul. Turystyczna 2 10-369 Olsztyn Tel. 89 526 82 15 czynne: pn.-pt. w godz.: 9.00-15.00, sob. w godz.: 10.00-14.00

identyfikator vetid
//