Alex 1007

Pies

3 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2016-10-07 12:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bezkonfliktowy alex, lubiący ludzi małych i dużych, pokochaj super psa alex to średniej wielkości kilkuletni pies. Jest wyjątkowo spokojny. Nigdy nie narzuca swojej obecności. Psiak jest ugodowy ? zazwyczaj podporządkowuje się innym psiakom. Bezkonfliktowy wobec suczek i psów. Alex lubi towarzystwo ludzi i dzieci. Na spacerach bardzo spokojny, nie ciągnie na smyczy. Psiak trafił do nas bardzo wychudzony, z zapaleniem gardła i krtani. Mimo iż sporo je nadal jest dosyć chudy. Nie odnajduje się dobrze w warunkach przechowalni ? zawsze stoi na uboczu, chowa się do budy i ustępuje innym psom. Zawsze wita wolontariuszy merdającym ogonem. Alex został odrobaczony i odpchlony. Tel w sprawie adopcji; 513270054 adres email: asia06@neostrada. Pl

Kontakt

Tel w sprawie adopcji:513270054 Adres email: asia06@neostrada.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//