Suka do adopcji Warszawa - Rysia

Rysia 1011

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-10-07 13:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Radosna rysia, urocza suczka szuka domu, który nauczy ją żyć rysia to przeurocza, średniej wielkości suczka. Rysia jest bardzo płochliwa, unika kontaktu z innymi psami. Nie lubi opuszczać swojego bezpiecznego kojca. Nie znamy historii suczki, jedynie z obserwacji możemy wywnioskować iż przeszła jakaś traumę w życiu. Rysia jest bardzo ruchliwa jednak większość czasu spędza w kojcu z którego boi się wyjść. Jest też wbrew pozorom dosyć radosnym psem. Rysa potrzebuje odpowiedzialnego i cierpliwego domu, najlepiej takiego w którym będzie jedynym psiakiem. Kiedy przebywa wraz z innymi psiakami na wybiegu znajduje sobie jakieś miejsce w którym pozostaje jednak nie pozwala innym zwierzakom podejść zbyt blisko ? reaguje pokazaniem kłów, warczeniem czy szczeknięciem. Tak jakby obawiała się o swoje miejsce. Niestety w warunkach w przechowalni nie jesteśmy w stanie zapewnić jej wystarczająco dużo uwagi. Rysia niestety nie potrafi chodzić na smyczy gdyż po prostu przed nią ucieka. Pozostając w przechowalni niestety może zdziczeć jeszcze bardziej l rysia nie jest agresywna wobec dorosłych i dzieci. Pilnie szukamy jej nowego kochającego domu sunia jest odrobaczona, odpchlona i wysterylizowana. Tel w sprawie adopcji:513270054 adres email:asia06@neostrada. Pl

Kontakt

Tel w sprawie adopcji:513270054 Adres email: asia06@neostrada.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//