Kajtuś 1015

Suka

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-10-08 10:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młody maluszek kajtuś, wzorowy psi obywatel do adopcji! Kajtuś ma lśniącą, piękną sierść, zadbane ząbki i pazurki. To cudowny malec, który niemal bezustannie czaruje swoim uśmiechem ?pełnym pyskiem?. Nie znamy metryki kajtusia, ale ma ok. Dwóch lat. Jest pieszczoszkiem, który łaknie głaskania i przytulania. Wzorowo zachowuje się w mieszkaniu, lubi przejażdżki samochodem. Towarzystwo innych psów mu nie przeszkadza, jednak szukamy dla niego domu bez małych dzieci oraz takiego, w którym będzie mógł położyć się obok pani/pana nie oddamy kajtka do kojca ani na łańcuch. Kajtek stał się przeszkodą przed okresem wakacyjnym i jacyś pseudoludzie wyrzucili to maleństwo. Obecnie psiak przebywa w hoteliku w woj. Lubelskim ale szukamy dla niego domku w całej polsce. Ze względu na jego dobro zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.

Kontakt

Kontakt Monika 515 544 642

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//