Lenka 1031

Suka

4 lata

mieszaniec

Rzeszów

Dodano: 2016-10-09 18:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lenka, rewelacyjna, bezkonfliktowa suczka chce być twoją towarzyszką! Pewnego dnia dostałam wiadomość, że w Łopusznie od ponad 2 lat przebywa bezdomna suczka. Szybko powstał post i trzy cudowne dziewczyny w mgnieniu oka skrzyknęły się i zorganizowały na drugi dzień wyjazd. Gdy przyjechały na miejsce, okazało się, że suczka pilnuje skarbu, czyli swoich maluszków. Suczka okazała się bardzo przyjazna i gdy tylko wyczuła dobre zamiary gości, podeszła i zaczęła dopraszać sie o głaskanie. Dziewczyny zaczęły pakować maluszki do samochodu, niestety jeden z maluszków leżących w "gnieździe" nie doczekał pomocy. Mamusia i jej maleńkie dzieci pojechały bezpiecznie do hotelu. Suczka, nazwana przez nas lenka, zostanie odrobaczana, odpchlona, zaszczepiona i przejdzie zabieg sterylizacji. Jej dzieciaki już trafiły do dobrych domów, a ona wciąż czeka. Nie wiemy czemu, bo to wspaniała sunia która nadaje się do domu zarówno z dziećmi jak i innymi zwierzętami. Jest niesamowicie proludzkim zwierzakiem. Lenka czeka na dom pod krakowem, ale jeśli znajdzie się osoba z drugiego końca polski chcąca dać dom cudownej suczce (a zyska przy tym rewelacyjną przyjaciółkę i towarzyszkę życia) to pomożemy w transporcie - najważniejsze, żeby znalazła dobry dom. Tel. 508 206 357

Kontakt

50206357

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//