Forest 1053

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-10-13 11:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

7 mies. Szczeniak porzucony w lesie, niesamowicie grzeczny, adopcja 7-8 miesiĘczny szczeniak pozostawiony w lesie na pastwĘ losu ! Forest szuka domku! Psie dziecko zostało pozostawione w lesie i skazane na samego siebie! Odnalazła go jedna z mieszkanek sochaczewa , która wybrała się na grzybobranie. Psiak zobaczywszy ją potwornie piszczał ze szczęścia i nie odszedł już od niej na krok , by nie zostać znów samemu w tym olbrzymim lesie! Forest to szczeniak ok. 7 miesięczny , bardzo lgnący do człowieka. Jest nie dużym pieskiem sięgającym do łydki . Posłuszny i grzeczny. Bardzo dobrze tolerujący inne zwierzęta . Psiak został odrobaczony , odpchlony. Będzie zaszczepiony i zaczipowany. Kochani bardzo proszę o domek dla foresta.

Kontakt

Kontakt Marta 506-970-844 Ania 600-513- 892

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//