Suka do adopcji Katowice - Bona

Bona 1083

Suka

8 lat

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2016-10-16 19:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szukamy dobrego domu dla bony - grzecznej, spokojnej i bardzo posłusznej suczki w średnim wieku. Sunia może mieć 6, 7, może nawet i 8 lat, ale nadal jest w dobrej formie i podobnie jak inne, młode psiaki, bardzo potrzebuje miłości, opieki i troski. Bona przypomina wyglądem mieszańca owczarka niemieckiego. Bona jest suczką dużą, waży około 30 kg, jest wielkości owczarka. Psinka może swoją wielkością wzbudzać respekt. Nie jest sunią agresywną. Gdy trzeba zaszczeka dając znać, że w domu pojawił się ktoś nowy, ale na pewno nie zrobi nikomu krzywdy. Bona na pewno sprawdzi się w roki rodzinnego, domowego stróża. Bona przepięknie spaceruje na smyczy. Nie ciągnie, nie szarpie, nie wyrywa się. Jest grzeczna, miła i posłuszna. Świetnie współpracuje z opiekunami. Suczka jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana, wysterylizowana. Przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierząt w racławicach koło miechowa ( 40 km od krakowa). Istnieje możliwość pomocy w transporcie. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt

Kontakt: Iwona 793993779 iwoniam@poczta.onet

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//