Bond 1086

Pies

2 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2017-01-14 16:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bond - przystojny i łagodny młodzieniec szuka domu bond wziął się nie wiadomo skąd. Zapewne kolejna ofiara ludzkiej bezmyślności i obojętności. Piesek przybłąkał się do pewnej starszej pani, jednak nie mogła ona go zatrzymać. I tak znalazł się w przytulisku. Piesek jest młodziutki, łagodny, zgadza się z suczkami i łagodnymi pieskami i zaprasza je do zabawy. W przytulisku wystraszony, za bramą zmienia się w radosnego młodzieńca. Boi się gwałtownych ruchów więc pewnie nic dobrego go od człowieka do tej pory nie spotkało. W przytulisku pokazujemy mu, że są też dobrzy ludzie i piesek już chętnie wtula się w ramiona wolontariuszy. Poszukujemy dla młodego domu pełnego miłości żeby mógł się stać pełnoprawnym członkiem rodziny. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przed adopcyjna. Bond przebywa w przytulisku w głownie, ale do nowego domku możemy go dowieźć. Kontakt w sprawie adopcji : agnieszka 509 104 718 kontakt@przytuliskoglowno. Pl

Kontakt

Agnieszka 509 104 718 kontakt@przytuliskoglowno.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//