Bronia 1208

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-11-03 23:37

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młodziutka bronia, cudna, przyjazna sunia szuka wspaniałego domu bronia to młodziutka 1, 5 roczna sunia, która odchowała swoje pierwsze szczeniaki. Oddana ze wsi z łańcucha razem z 2 szczeniąt. To wspaniała, radosna sunia, o cudownym charakterze. Przyjazna do wszystkich, kocha ludzi, może mieszkać z drugim psem i sunią, prawdopodobnie nie reaguje na koty. Sunia jest średniej wielkości, ale na wysokich łapkach, sięga za kolano, waży 23 kg. Jest pięknie umaszczona (tri color), trochę w typie wyżła, zdrowa. Sunia została odrobaczona, zaczipowana, jest już po sterylizacji. Wkrótce zostanie zaszczepiona. Odnajdzie się zarówno w domu z ogrodem, jak i w mieszkaniu. Sunia nie będzie wydana do budy ani kojca. Szukamy dla niej domku najlepszego z najlepszych. Bronia przebywa w hoteliku dla zwierząt "w brzozowym lesie" koło Łowicza.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji Joanna - 695-345-500 lub Małgorzata 608-434-546, gdybyśmy nie odbierały telefonu prosimy o wysłanie sms-a , na pewno oddzwonimy.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//