Pies do adopcji Kraków - Pankuś

Pankuś 1231

Pies

3 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2016-11-07 22:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Poszukujemy domu dla niewielkiego, bardzo grzecznego i miłego psiaka - fankusia. Psiak przybył do nas wraz ze swoim braciszkiem. Nikt ich nie szuka, prawdopodobnie po prostu postanowiono się ich pozbyć. Psiaki są super fajne - niekłopotliwe, grzeczne, miłe, przyjazne. Nie zaczepiają nikogo w boksie, nie są szczekliwe, są bardzo spokojne i posłuszne. Fankuś ładnie spaceruje na smyczy, nie szarpie i nie ciągnie. Jest opanowanym, pogodnym pieskiem, który bardzo ceni sobie towarzystwo człowieka. Fankuś waży około 10 kg, głową sięga poniżej kolana kobiety. Ma piękną, rudą, zadbaną okrywę włosową, która ślicznie lśni w promieniach słońca. Psiak ma troszeczkę krótszą kufę - krótszy pysio jak u psów w typie pekińczyka. Być może ktoś z jego przodków był pieskiem tej właśnie rasy. Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą państwo pieska, który skradnie państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w racławicach koło miechowa w woj. Małopolskim (około 40 km od krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy.

Kontakt

Kontakt: Iwona 793993779

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//