Pies do adopcji Kraków - Wareczka

Wareczka 1248

Pies

2 lata

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2016-11-10 18:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szukamy domu dla warki - prześlicznej, bardzo młodej i niezwykle kochanej suczki, która trochę przypomina psiaki w typie owczarka niemieckiego. Warka jest młoda - ma maksymalnie 1 rok, jest jeszcze trochę jak szczenię, ale podrośnięte. Suczka w ostatnim czasie musiała nie mieć dobrych przeżyć. Trafiła do nas bardzo przerażona, a dodatkowo wygląda na to, że ktoś ją bił. Przy szybkim poruszeniu ręką warka natychmiast przylega do ziemi, broni się przed ciosem?, wygląda na to, że takie sytuacje musiały się w jej życiu pojawiać częściej. Do opiekunów warka zdążyła się już przekonać i stała się wylewną, prze-kochaną, uroczą sunieczką. Wareczka jest delikatna, wspaniała, przepiękna. Uwielbia głaskanie za uszkiem, uwielbia wystawiać brzuszek do głaskania. Liże po rękach, przytula się. W tym wszystkim jest bardzo delikatna. Warka dość mocno przypomina psy w typie owczarka niemieckiego. Ma piękne umaszczenie, niesamowite spojrzenie, a jej uszy pokazują wszystkie jej emocje. Sunia ładnie chodzi na smyczy. Zdarza się, że przylgnie do ziemi (w chwili strachu), ale ogólnie jest skupiona na człowieku. Warka waży około 25 kg, raczej nie będzie już większa. Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą państwo pieska, który skradnie państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w racławicach koło miechowa w woj. Małopolskim (około 40 km od krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na państwa pytania. Smsów nie otrzymujemy. Kontakt: iwona 793993779

Kontakt

Kontakt: Iwona 793993779

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//