Pela 1280

Suka

8 lat

mieszaniec

Puławy

Dodano: 2016-11-13 21:41

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Typowej urody kundelkowej. Niby coś z owczarka, ale jednak nie, niby ładna, ale taka nie wyróżniająca się z tłumu. Mimo wszystko możemy zapewnić, że pela to kolejna wyjątkowa dziewczyna w schronisku. Delikatna, z początku nawet lekko przestraszona, ale wystarczy wyciągnąć ją z boksu, a pójdzie za człowiekiem wszędzie i z ogromną wdzięcznością :) pomimo zapewne ciężkiego życia do tej pory, wierzy że znajdzie się ktoś kto ją pokocha na zawsze i już nigdy jej nie skrzywdzi? bardzo mądra, spokojna i ułożona sunia :) idealna do dzieci, na spacery i do przytulania :) pela jest tego typu psem, który rozkwita właśnie w trakcie kontaktu z człowiekiem, wtedy pokazuje jaka jest naprawdę i to on daje jej poczucie bezpieczeństwa oraz dodaje odwagi. Dlatego nasza pięknota potrzebuje szybko domku! Przyjdź, pokochaj, adoptuj! Pela jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana. Ma około 7 lat. Nie jest agresywna do innych psów.

Kontakt

Tel. 667 706 607

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//