Aki i nora 1307

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-11-16 13:17

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Aki i nora - piękne 6 miesiĘczne siostry szukają domów sunie mają ok. 6-7 miesięcy i choć za sobą smutne życie porzuconych psich dzieci są bardzo radosne i kochają kontakt z człowiekiem. Obie są urocze choć róznią się charakterem. Nora bardziej nieśmiała i delikatna, aki to wulkan energii ale słucha się człowieka. Może i do nich wreszcie uśmiechnie się los i znajdą swoje miejsce na ziemi. Są zdrowie, odrobaczone i zaszczepione.

Kontakt

-538 822 838

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//