Pies do adopcji Gorlice - Anyż

Anyż 1348

Pies

2 lata

mieszaniec

Gorlice

Dodano: 2016-11-21 22:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Cześć, mam na imię anyż. Jestem młodym kawalerem, mam około 1 roku. Jestem raczej niewielki, ważę 9. 5 kg, sięgam przed kolano. Na pewno jednym z moich przodków był sznaucer - ma typowo sznaucerowatą, piękną brodę i krzaczaste brewki :) mam też gęstą, lekko falistą, miękką sierść. Jestem prawdziwym przystojniakiem - ognistym brunetem, zawsze noszę biały krawacik, no i mam te zniewalające, czekoladowe oczy. Prawdziwe ze mnie ciacho ;) jestem absolutnie cudownym psiakiem - łagodny, piękny, miziasty, grzeczny - to ja! Bardzo lubię ludzi i dużych i małych (na zdjęciach widzicie mnie z moim 4-letnim kumplem :) ), wszystkich witam machaniem ogonem; lubie inne psy i suczki oczywiście też :) jako dobrze wychowany kawaler absolutnie nie reaguję na zaczepki czy szczekanie psów z mijanych ogrodów lub spotykanych na ulicy. W szelkach i na smyczy chodzę oczywiście idealnie, nie ciągnę, pięknie reaguję na werbalne i niewerbalne polecenia. Grzecznie podróżuję samochodem. Uwielbiam człowieka, najchętniej przytulałbym się cały czas - zdradzę wam sekret. Drapanie po brzuszku to jest to co lubię najbardziej :) a kiedy przestaniesz mnie miziać będę za tobą chodził i zaczepiał cię łapką :) w chwili wyciągnięcia z gminnej przechowalni miałem na udzie otwartą, zaropiałą ranę, jakby po pękniętym guzie :( pobrano mi materiał do biopsji, czekamy na wyniki. W gabinecie weterynaryjnym pozwoliłem ze sobą robić wszystko, nawet nie warknąłem choć badanie nie należało do bezbolesnych - wiem że to dla mojego dobra! Szukam ludzi którzy dadzą mi to czego pragnę: miłość, opiekę, własny dom, spacerki, dobre jedzonko i zabawę. W zamian ja oddam im całe moje wielkie serce, wspaniały charakter i zniewalający wygląd :) jestem już zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony; przed adopcją zostanę wykastrowany; będę mieć książeczkę zdrowia. Przebywam w dt w gorlicach (małopolska) pod opieką fundacji psystań dla zwierząt. Kontakt: 789 347 607 693 770 715 530 716 614 zanim mnie adoptujesz moi tymczasowi opiekunowie przeprowadzą wizytę przedadopcyjną i trzeba będzie podpisać umowę adopcyjną.

Kontakt

psystan@interia.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//