Nena 1444

Suka

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-11-30 13:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nena ma już 4 lata. Jest mieszanką połączoną z labradorem. Oryginalnie nena była wzięta ze schroniska, przez ostatnie kilka lat mieszka w domu ze swoim państwem ale szuka nowego domu i pana który będzie jej mógł poświęcić więcej czasu. Niestety zmieniła mi się sytuacja i szukam kogoś kto jest wstanie poświęcić wystarczającą ilość uwagi psom którym się to należy. Pilnie szukam pomocy. Nena jest bardzo inteligenta i szybko sie uczy. Nena potrafi reagować na komendy siad, leżeć, poczekaj, i nie, a jak listonosz chce wejść do domu to potrafi być na swoim miejscu dopóki nie wyjdzie. Jest bardzo pogodną i wrażliwą suką, która uwielbia się bawić i chodzić na długie spacery. Nena uwielbia spędzać czas na dworze. Jeżeli jej nowy dom będzie posiadał podwórko, nena będzie bardzo szczęśliwa. Nena jest wysterylizowana, odrobaczona, i poosiada aktualną książeczkę zdrowia. Wszystkie akcesoria oddam razem z nią. Wszystkie rejony pomiędzy województwem mazowieckim a mazurami.

Kontakt

Proszę o kontakt mój numer telefonu: 500 89 21 34

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//