Pies do adopcji Bydgoszcz - Zaciesz

Zaciesz 1472

Pies

8 lat

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2016-12-04 08:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zaciesz to średniej wielkości pies, który do bydgoskiego schroniska trafil 22 września 2016 roku, ponieważ jego poprzedni opiekun zmarł, a psem jak to zwykle bywa, nikt nie mógł się później zająć. Jest cudowny , radosny, ciekawski. Patrzy na świat mądrymi oczami. Czeka na swojego człowieka. Został zaszczepiony (komplet szczepień) i wykastrowany. Pytając o zaciesza należy podać jego numer ewidencyjny: 6159/16.

Kontakt

kontakt w sprawie adopcji: vixit@poczta.onet.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//