Tofik 1487

Pies

3 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-12-06 10:58

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pokochaj niewielkiego, łagodnego tofika, tak wiele przeszedł tofik to około 3 letni piesek, który najprawdopodobniej z głodu przybłąkał się do przechowalni i usiadł koło kojca z pieskami. Dostał i on swój kojec, miskę z jedzeniem i wodą. Tak bardzo szkoda było mi pieska dlatego zabrałam go do hoteliku. Tofik jest wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony. To cudowny, mały piesek, który na początku jest troszkę nieufny, ale kocha ludzi dorosłych i dzieci całym swoim serduszkiem. Jest łagodny i mądry. Bardzo pragnie by go ktoś pokochał. Kontakt tel. 605614092 iwona_gadzicka@poczta. Onet. Pl

Kontakt

Kontakt tel 605 614 092 iwona_gadzicka@poczta.onet.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//