Bohun 1514

Pies

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-12-09 19:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Bohun to duży, piękny pies w typie owczarka belgijskiego. Widać po nim, że był źle traktowany, ponieważ boi się gwałtownych ruchów i jest nieufny w pierwszym kontakcie z osobami, których nie zna ? o zdobycie jego zaufania trzeba się trochę postarać. Jednak bohun to pies, który kocha i chce być kochany, a jego nieufność wynika jedynie ze złych doświadczeń. Przy osobach, które zna, bohun jest otwarty i radosny. Uwielbia pieszczoty i jest wielkim łasuchem. W początkowym okresie pobytu w schronisku nie akceptował smyczy i chodził luzem na wybieg. Obecnie bohun pięknie chodzi na smyczy, nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do innych psów, a przejeżdżające samochody mija obojętnie. Tak samo zachowuje w przypadku kotów spotykanych podczas spacerów: spogląda na nie zaciekawiony i na tym się kończy jego zainteresowanie kotami. W związku z tym zakładamy, że mógłby zamieszkać w domu, gdzie są koty. Wykastrowany. Bohun to pies dla osoby, która zechce zawalczyć o jego zaufanie i miłość, nie zrażając się okazywaną przez niego początkowo nieufnością. Szukamy bohunowi domu, w którym będzie członkiem rodziny. Bohun przebywa w warszawie. Telefon w sprawie adopcji: jola 601817877 monika 603 656 853

Kontakt

Telefon w sprawie adopcji: Jola 601817877 Monika 603 656 853

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//