Rudolf 1547

Pies

5 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-12-14 20:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Rudolf jest dużym (40 kg) silnym psem w typie ttb. Najbardziej z wyglądu przypomina hiszpańską rasę ca de bou. Także z charakteru nie odbiega od tej rasy. Jest psem pewnym siebie, świadomym swojej siły. Bardzo skrzywdzony przez człowieka dochodzi do siebie w hoteliku, gdzie uczy się jak pozytywnie wykorzystać swoje możliwości. Coraz bardziej wpatrzony w człowieka i w aktywność z nim. Potrzebuje dużo ruchu, uwielbia biegać, być w terenie. Jakiego człowieka szukamy dla rudolfa? Zrównoważonego, stanowczego, spokojnego, który lubi biegać, jest silny i chciałby pracować z psem. Nie polecamy rudego do domu z dziećmi. Rudy musi być pełnoprawnym członkiem rodziny. Nie zostanie wydany do pilnowania posesji ani odstraszania potencjalnych natrętów.

Kontakt

Kontakt w sprawie adopcji: Małgosia 664923311 , Magda 513 932 996

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//