Szczeniorka nr 5 159

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2016-06-24 10:06

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Taka malutka psia panienka szuka swoich ludzi! Jest pogodna, uległa, średnio temperamentna. Kocha kontakt z człowiekiem i bardzo chętnie rozdaje całusy. Delikatna i wrażliwa, polecana do domu ze starszymi dziećmi. Łagodna, po prostu kochana sunia. W tej chwili panienka ma około 13 tygodni. Najprawdopodobniej będzie średniej wielkości, jeśli chodzi o charakter - przytulanka. Socjalna, aktywna, choć nie przesadnie. Jest odrobaczona, pierwszy raz zaszczepiona. I czeka na ciebie! W tej chwili przebywa w okolicach radomia. Obowiązuje procedura adopcyjna - ankieta i umowa z zapisem o obowiązkowej sterylizacji we właściwym czasie. O kontakt telefoniczny prosimy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Kontakt mailowy - bez ograniczeń.

Kontakt

zwierzecapolana@gmail.com tel. 724-425-008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//