Pies do adopcji Ostróda - Kumpel

Kumpel 1704

Pies

7 lat

mieszaniec

Ostróda

Dodano: 2017-01-14 19:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kumpel to duży pies, o żywych błyszczących oczach, przyjaznym obyciu i żywym usposobieniu. Oddany przez właścicieli do schroniska w roku 2011. Nie wiadomo, czy urósł za duży, czy był niechcianym prezentem, czy po prostu się znudził. Od 6 lat życie tego psiaka to ciasny boks i spacery raz w tygodniu. A my wiemy, że zasługuje na wiele, wiele więcej. Kumpel to bardzo przyjacielski psiak, pełen miłości do człowieka, lubi pieszczoty, głaskanie, przytulanie. Z tego względu, że nikt nigdy go nie szkolił, nie poświęcił mu dostatecznie dużo czasu, a psiak jest dużych rozmiarów, nie powinien mieszkać z małymi dziećmi. Będzie idealnym kompanem do spacerów, pływania w jeziorze, tudzież innej aktywności. Urodził się w 2010 roku. Więszkość życia spędził w schronisku. Może ty otworzysz dla niego serce? Żeby upewnić się, że przyszły dom dla kumpla będzie odpowiedni, każdy zainteresowany adopcja przejdzie procedurę przedadopcyjną: rozmowa, ankieta, wizyta- jeżeli nie jesteś zdecydowany na tą procedurę to bardzo prosimy nie marnuj naszego czasu.

Kontakt

e-mai: inspektorat.afn@wp.pl tel: 506 240 219 lub 505 039 213

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//