Topcia 1736

Suka

3 lata

mieszaniec

Gorlice

Dodano: 2017-01-22 23:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Topcia to młodziutka, niewielka (do połowy łydki), sympatyczna suczka. Bezgranicznie kocha człowieka, wykorzystuje każdą chwilę żeby być blisko niego i chciałaby go mieć na wyłączność. Jest niezadowolona, gdy inne psy domagają się uwagi "jej" pani (tymczasowej opiekunki). Suczka powoli uczy się życia w mieszkaniu, potrafi już zasygnalizować, że chce wyjść za potrzebą. Coraz lepiej radzi sobie na smyczy. Szukamy dla topci spokojnego domu i cierpliwego opiekuna, który pomoże jej zapomnieć o tym co ją spotkało i przełamie jej psie strachy. Obecnie topcia przebywa w domu tymczasowym w gorlicach.

Kontakt

730 083 793

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//