Muszka 1737

Suka

4 lata

mieszaniec

Olsztyn

Dodano: 2017-01-23 14:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Muszka to prawdziwa psia dama o bardzo mądrym spojrzeniu :) sunia jest psinką bardzo radosną, przyjacielską, cieszy ją każdy kontakt z człowiekiem. Z racji młodego wieku ma sporo energii, lecz jednocześnie umie ją trzymać na wodzy - jest grzeczna, karna, posłuszna, łagodna i milusia zarówno do ludzi jak i znajdująca dobry kontakt z innymi psami. Szukamy muszeńce nowego domu, powinna opuścić jak najszybciej schronisko dla bezdomnych zwierząt w tomarynach koło olsztyna (tu każdego dnia wypatruje przez siatkę swojego boksu nowych opiekunów). Ta cudowna sunia będzie na pewno czyimś ogromnym skarbem :) do dobrego domku dowieziemy muszkę w całej polsce :) (rok ur. Ok. 2014 ? 2015)

Kontakt

606 507 829

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//