Ksena 1742

Suka

4 lata

mieszaniec

Wrocław

Dodano: 2017-01-21 23:18

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Oddana przez opiekunkę, która wcześniej przywiozła ją ze schroniska w holandii. Na miejscu w polsce okazało się, że pies rezydent, starszy schorowany jegomość, nie akceptuje rozbrykanej małolaty. Panienka jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana, a jej waga to 27 kg. Dla kseny szukamy domu bez dzieci, innych zwierząt, domu w którym zazwyczaj ktoś jest, wśród ludzi, którzy wiedzą co w teorii i w praktyce oznaczają terminy: samokontrola, wyciszanie, metodyka w nadpobudliwości psychoruchowej, profilaktyka i postępowanie w lęku separacyjnym. Sunia w chwili obecnej przebywa na zaawansowanej terapii behawioralnej w chacie leona (). Kontakt z prowadzącym ją szkoleniowcem wyłącznie za naszym pośrednictwem. W opolu i we wrocławiu ksenka ma zapewnioną bezterminową darmową opiekę szkoleniowca/behawiorysty. Kontakt w sprawie adopcji: dwapluscztery@gmail. Com oraz 511 712 853

Kontakt

dwapluscztery@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//