identyfikator dla psa

Misiu 1771

Pies

16 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2018-03-22 08:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Misiu dzień przed końcem 2017 roku do schroniska wszedł pewien człowiek. na smyczy ciągnął za sobą małego, wystraszonego psiaka. po wejściu do biura rzucił smycz i książeczke zdrowia w stronę pracowników i wyszedł mówiąc jedynie "bierzcie tego kundla, ja już go nie chce"... w ten sposób po 15latach misiu nagle zamienił ciepłe posłanie na schroniskowy boks, spokojny dom na codzienne wycie innych kolegów niedoli. nie takiego losu oczekiwał zapewne misiu będąc przez tyle lat wiernym przyjacielem swojego pana... szczęście w nieszczęściu psiak nie stracił nic z pogodnej natury. chociaż na początku widać było jak bardzo tęsknił, jak z nadzieją w oczach patrzył w bramę schroniska gdzie zniknął jego opiekun. mimo 15 lat zachował wigor i dobrą kondycję. misiek na krótkich nóżkach za piłką szaleje. biega po wybiegu merdając ogonem radośnie jak młodziak. do człowieka lgnie. rozdaje całuski. za przysmaki i głaski byłby pewnie zdolny zrobić wszystko, każdy z miejsca się w nim zakochuje widząc go jak prosi łapkami o smaczka

Kontakt

Kontakt :506201533

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//