identyfikator dla psa

Zgredek 1773

Pies

15 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2018-03-22 09:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Zgredek
nowy rok 2018,  ludzie pełni marzeń i nadziei na przyszłość. wśród całej radości z nowego dnia krąży on, malutki psiak, który stracił dom, który tak dobrze znał. pomiędzy grupki wesołych ludzi jego smutek jest bardzo wyczuwalny... w ten sposób w pierwszym dniu nowego roku do gromadki staruszków schroniskowych dołączył taki malutki cudaczek. poczochrany, zdezorientowany,  drobny piesek. schronisko to nie miejsce dla takiego dziaduszka.
zgredek jest bardzo spokojnym, leciwym,  delikatnym i przyjaznym psem. sprawia wrażenie jakby żył w swoim świecie, obok nas.  nie reaguje na inne zwierzęta. nie będzie cieżarem dla przyszłych opiekunów. on szuka jedynie spokoju, ciepła i opieki.

prosimy, jeśli znajdzie się ciepły kącik w mieszkaniu i w sercu u któregoś z państwa przyjdźcie po niego do schroniska

Kontakt

Kontakt :506201533

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//