identyfikator dla psa

Ozi 1782

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-22 15:09

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Na posesji blisko mojej pracy był pies. biedny. zamknięty od 4 lat w małym boksie. nie wychodził w ogóle na spacery! buda licha, wszędzie pełno odchodów, miski brudne, wody brak.

udało mi się namówić właścicieli, żeby psa oddali skoro nie mają dla niego czasu ani serca. zgodzili się. po kilku dniach stał się cud! znalazł się dom! niestety bardzo szybko okazało się, że psiak nie nadaje się do mieszkania w bloku, jest bardzo nieszczęśliwy i niespokojny, boi się schodów. więc muszę szukać dalej! potrzebny dom z ogrodem, gdzie ozi będzie swobodnie biegał i szalał.

psiak, mimo złego traktowania, jest przecudny! towarzyski, kontaktowy, ciągle chce się przytulać, patrzy w oczy z taką miłością, że od razu chce się go całować!
ma 4 lata. jest zaszczepiony i ogólnie zdrowy.
popytajcie znajomych! może ktoś się znajdzie! pies jest naprawdę cudny!!!

Kontakt

Jucca@wp.pl, tel. 608-464-559

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//