identyfikator dla psa

Sunia 1784

Suka

11 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-22 17:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Delikatna, mała suczka szuka domu!

mała, bardzo miła sunia w wieku ok 9 lat. dziewczynka bardzo grzeczna, łagodna delikatna. o bardzo pozytywnym stosunku do rzeczywistości. jest pogodna i wesoła. będzie wspaniałą towarzyszką dla osób szukających delikatnego psiaka na kolanka. może zamieszkać u boku rodziny z dziećmi. akceptuje towarzystwo innych psiaków, stresuje ją chodzenie na smyczy. obecnie przebywa w schronisku w którym jest ok 4 tys., bezdomnych psów, gdzie jest tylko numerem 44331. sunia jest wysterylizowana. bardzo ciężko jest jej odnaleźć się w schronisku.

Kontakt

kontakt w sprawie adopcji 512 324 940, 505 541 103, 507-415-468

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//