identyfikator dla psa

Pepe 1786

Pies

4 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2018-03-22 18:57

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pepe, król kanapy, młody szkrab szuka domu!

pepe jest wyjątkowy, to perełka wśród psów, z ujmującym uśmiechem zdobywa serca absolutnie wszystkich. na początku odrobinkę nieśmiały, wskakuje na kolana, patrzy w oczy i nigdy nie ma dość pieszczot. zabawy też nie… to szeryf podwórka. każdego zaczepi do zabawy, niczego się nie boi, z uśmiechem nawet rozrabia, ale cóż, jego urok osobisty nie pozwala się długo gniewać.
aż trudno uwierzyć, że ten cudowny psiak, spędził swoje życie na łańcuchu. pomimo to, nie ma problemów z aklimatyzacją i zachowaniem czystości w warunkach domowych. można się trochę doczepić do chodzenia na smyczy, ale nad tym pracujemy.
nasz szkrab ma ok. 2 lat, waży ok. 8kg, jest wykastrowany i zaszczepiony.

Kontakt

jeśli ktoś z państwa zechce obdarzyć pepe odpowiedzialną miłością , prosimy o telefon: 500 -18-19-20

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//