identyfikator dla psa

Linek 1792

Pies

4 lata

mieszaniec

Zgierz

Dodano: 2018-03-22 19:07

Dodany przez: Fundacja

Opis zwierzaka

Linek jest to młody, około 2 letni pies, który trafił do nas z gminy Inowłódz. Jest bardzo żywiołowy, lubi się bawić. Najlepiej jakby trafił do aktywnej rodziny gdzie będzie mógł rozładować swoją niespożytą energię. Linek dogaduje się z innymi psami i suczkami, ale w domu moze zamieszkac tylko z suczką. Jest psem bardzo kontaktowym i posłusznym, widząc człowieka piszczy by zwrócić na siebie uwagę. Potrafi utrzymać czystość w boksie, śpi w legowisku, najlepiej czułby się w mieszkaniu lub w domu z ogrodem, gdzie mieszkałby w środku, ze względu na krótką sierść. Jest wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany i posiada książeczkę zdrowia.
tel 506 761 221

Kontakt

Tel 506 761 221

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//