identyfikator dla psa

Alarm 1795

Pies

5 lat

mieszaniec

Zgierz

Dodano: 2018-03-22 19:20

Dodany przez: Fundacja

Opis zwierzaka

Alarm jest malutkim, ok. 3/4 letnim psiakiem, który trafił jako bezdomny z dobryszyc. to bardzo wesoły, kochany i łagodny pies. lubi głaskanie i spacery. czasami naszczeka na kogoś obcego, lecz to wynika z tego że kogoś nie zna i po chwili sam pcha się na kolana i domaga pieszczot. idealny przyjaciel do mieszkania w bloku. z powodu mrozów zimno mu w boksie i bardzo czeka na swoich ludzi. raczej dobrze dogaduje się z innymi psami, ale nie daje sobie w kaszę dmuchać tym większym . alarm jest zaszczepiony, zachipowany, wykastrowany oraz posiada książeczkę zdrowia. tel 506 761 221

Kontakt

Tel 506 761 221

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//