identyfikator dla psa

Pestka 1796

Suka

3 lata

mieszaniec

Zgierz

Dodano: 2018-03-22 20:52

Dodany przez: Fundacja

Opis zwierzaka

Pestka to malutka (ok. 10 kg), młoda (ok. 1-1,5 roku) sunia, która została porzucona na wsi ze swoimi dziećmi. Niestety jej dzieci mrozów nie przeżyły ale Pestce się udało i czeka na nowy dom w naszym schronisku. To wesoła, kontaktowa i przytulaśna dziewczyna. Uwielbia człowieka, ale zabawy z innymi psami czy sukami również bardzo sobie ceni. Ma wspaniały kontakt z dziećmi i chcielibyśmy by taki dom znalazła, bo jest przy nich o wiele bardziej wesoła i otwarta. Do obcych osób podchodzi trochę przestraszona, bo nie wie czego może się spodziewać, ale po spacerze i kilku smakołykach pokazuje jaka jest fajna. To typowy piesek domowy, lubi miękkie koce czy materace. Z racji tego, że jest jeszcze młodziutka to lubi czasami pogryźć sobie zabawki lub coś co uzna za zabawkę ;) Kiedy usłyszy hałasy za oknem daje znać, że coś się dzieje. Ta delikatna i przyjacielska sunia będzie super przyjacielem rodziny, którą pokocha swoim wielkim serduchem. Dasz szansę Pestce i postanowisz przygarnąć? Zapraszamy do poznania suni :) Jest ona wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowa oraz posiada książeczkę zdrowia.
tel 506 761 221

Kontakt

Tel 506 761 221

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//