identyfikator dla psa

Dżager 1797

Pies

6 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2018-03-22 22:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Dżager – śliczny, średniej wielkości (waży ok. 20 kg) psiak w typie terriera. ma 4 lata. wobec ludzi przyjacielski, łagodny, miłośnik głasków. lubi kontakt z człowiekiem i potrafi podbić serce swoim terrierowatym wdziękiem (choć i innych cech charakteru tej rasy mu nie brakuje :) ). radosny, pełen pozytywnej energii, żywiołowy, kocha biegać, skakać, bawić się i do szczęścia zdecydowanie potrzebuje sporej dawki ruchu. dobrze dogaduje się zarówno z psami, jak i suczkami – zwłaszcza tymi, które tak jak on kipią energią. najchętniej zamieszkałby w domu z ogrodem, w towarzystwie miłego psa. fajny, wdzięczny, ujmujący. czeka na dom w grójcu.
obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa).
telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. w pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

Telefon: 724425008

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//