identyfikator dla psa

Stasiu 1799

Pies

14 lat

mieszaniec

Szczecin

Dodano: 2018-03-23 09:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Słoneczne październikowe popołudnie. do schroniska wchodzi kobieta niosąc na rękach plastikowy koszyk. w środku znajduje się on - biedny, wystraszony, obolały, rudy psiak. okazuje się, że został potrącony przez samochód, kierowca odjechał nie udzielając pomoc psiakowi. niewiadomo ile leżał ranny   w przydrożnym rowie, na szczęście istnieją ludzie, którzy reagują i pomagają słabszym..
stasiu - bo tak dostał na imię uratowany w ostatniej chwili psiak od października zamieszkiwał szpitalik schroniskowy dochodząc do siebie. lekarze ze schroniska poskładali jego złamaną łapę i po dłuższej rekonwalescencji wiemy, że już wszystko w porządku z jego zdrowiem. może już chodzić bez żadnych problemów.

stasiek to bardzo miły, delikatny i pogodny psiak. wpatrzony w człowieka zwłaszcza jak ma się coś dobrego w dłoni. ochoczo idzie na spacer wesoło merdając ogonkiem.
nadstawia rude ciałko do pieszczot i głaskania. podczas czesania błogo zamyka oczy, napawa się dotykiem człowieka.
do psich kolegów jest przyjazny, na koty spogląda z ciekawoscią.
staś ma 12 lat, sięga połowy łydki. jest przyjemnym psem rodzinnym.
odnajdzie się w domu u mniej aktywnych i spokojnych ludzi.
nie patrzcie na metryke, prosimy popatrzcie w głąb serca i pomyślcie ile czasu spędził stasiu od października czekając właśnie na was, na własny dom..

**zdjęcie zostało wykonane jak stanisław miał jeszcze stabilizator na łapie, teraz już go nie ma, kości w łapie się zrosły, a sierść odrosła**

Kontakt

Zapraszamy do schroniska dla bezdomnych zwierząt w szczecinie 91 487 02 81

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//