identyfikator dla psa

Aria 1801

Suka

9 lat

mieszaniec

Gdańsk

Dodano: 2018-03-23 12:23

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Przemiła aria, kontaktowa, niekonfliktowa piękność!

aria to wysoka, duża, około 6 letnia sunia. jest przemiła, pragnie kontaktu z człowiekiem, który sprawia jej ogromną radość. trafiła do schroniska ze swoimi szczeniętami, które szczęśliwie znalazły nowe domy. stale domaga się pieszczot, choć się nie narzuca- to naprawdę wspaniały i wierny pies. toleruje inne psy, w stosunku do których nie jest agresywna, a wręcz zachęca do zabawy. niestety aria wymaga nauki chodzenia na smyczy.

aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Kontakt

dane kontaktowe: kasia: 792 074 136 ania: 509 705 880 e-mail: anna.barchanowicz@tlen.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//